Ruim huis met zee- en bos panorama en enorme tuin, 1 km van strand €210.000 €205.000
Huis van 212 m2, tuin van 1647 m2, 1 km van de stranden
Luxe huis met zee- en bos panorama, met enorme aangrenzende tuin (1647 m²), volledig gemeubileerd en uitgerust in een woonwijk in de stad Balchik, naast het Paris Hotel.
Zeer goed onderhouden tuin met 2 prieeltjes, open haard, barbecue, fontein en zwembad. Er zijn ook decoratieve en fruitbomen in de tuin met een automatisch irrigatiesysteem.
- De woning is gelegen aan een geasfalteerde straat.
- Geweldig voor permanent wonen of huren.
- Binnenplaats met automatische voordeur met afstandsbediening.
De woning heeft een totale oppervlakte van 212 m².
De woning is als volgt verdeeld over drie woonlagen en een souterrain:
- 1e verdieping: ruime woonkamer met open haard, slaapkamer met tweepersoonsbed, keuken-eetkamer met Duitse toestellen, vaatwasser en wasmachine; badkamer met douche en toilet; berging, groot terras.
- 2e verdieping: gang, 5 slaapkamers; 2 badkamers met douche en toilet; terrassen voor de drie slaapkamers. 3e zolderverdieping: ingericht als kinderkamer met 3 bedden.
- De kelder heeft een stoombad en een ontspanningsruimte.
- Het huis is geïsoleerd, met uitstekende PVC-ramen, beveiligingssysteem, telefoon, tv en internetinstallatie, energiezuinige elektrische verwarming en airconditioning in alle kamers, elektrische boilers op elke verdieping.
Afstanden:
- 1 km naar zee
- 52 km naar de luchthaven van Varna
De stad Balchik is een klein kustplaatsje op 31 km ten noorden van Varna. Het is een relatief grote nederzetting langs de noordelijke kust en een haven die wordt gebruikt voor middelgrote passagiers- en commerciële schepen. Het combineert de romantiek van de steile straatjes met de schoonheid van de zee. Lange tijd stond het bekend als de Witte Stad voor de voornamelijk witte kleur van zijn kalkrotsen.
Het uitzonderlijke uitzicht op de stad Balchik vanaf de zee maakte indruk op de grote Ovidius die riep: "O witte stenen stad, ik groet u om uw onnavolgbare schoonheid!". De Milesische kolonisten geloofden dat de godin van de schoonheid, Aphrodite, daar was geboren uit het zeeschuim.
Beroemde bezienswaardigheid in de stad Balchik is De botanische tuin - de "residentie" van 3000 plantensoorten waarvan alleen cactussen ouder zijn dan 250, en daarmee de op een na belangrijkste verzameling van Europa.
Afstanden
- Varna vliegveld: 52 km
- Vliegveld Burgas: 125 km
- Apotheek: 5 km
- Ziekenhuis: 5 km
- Golf: 10 km
- School: 3 km
- Dobrich: 30 km
- Kavarna: 17 km
- Albena: 3 km
- Golden Sands: 13 km
- Varna: 50 km
Meer foto materiaal is beschikbaar op aanvraag !!!
Balchik
Bulgaria
One Care
- (Slaap)Kamers
- 6
- badkamers
- 3
- Total Units
- 3
- Totale oppervlakte
- 1.647
- Woning Oppervlakte (m2)
- 212,00
Balchik
Bulgaria
One Care
Vul het onderstaand formulier in om een bezichtiging aan te vragen.
Wij zullen uw aanvraag bekijken en u zo snel mogelijk een antwoord terug geven. Vermeld zoveel mogelijk over u vraag.
Balchik
Bulgaria
One Care
One Care accepteert geen enkele aansprakelijkheid op onjuist verstrekte informatie van de aanbieders en weergegeven informatie.